Jeżeli szukasz nowoczesnych i stylowych mebli do swojego domu i chcesz aby były dodatkowo praktyczne i wygodne - pufy są idealnym wyborem. Łączą w sobie prostotę i elegancję, nadają Twojemu mieszkaniu niepowtarzalny styl i ekstrawagancję. Dzięki nim zyskasz niepowtarzalne i praktyczne wnętrze, którego wszyscy będą Ci zazrdościli.Pufy w kształcie kamieni

Dzięki pufom i fotelom wypełnionym granulatem polisterynowym możemy:

  • Nowocześnie urządzić swoje mieszkanie w zdrowe, ergonomiczne meble
  • Odprężyć się i zrelaksować w swoim salonie czy sypialni
  • Zregenerować szybko siły
  • Nauczyć się 10 x szybciej
  • Zadbać o swoje zdrowie
  • Zwiększyć swoją efektywność w pracy

Dzięki ich małej wadze możesz je bez problemu przenosić i układać tam gdzie chcesz i tak jak chcesz! Mogą służyć za podnóżek, pufę, siedzisko, przyrząd do ćwiczeń (można je wsunąć pod ugięte nogi i wykonywać brzuszki). Będziesz zdziwiona liczbą zastosowań jakie dla nich znajdziesz.

PufyUżyte materiały, zarówno ekoskóra jak i wypełnienie nie powodują alergii!!! Siedzisko jest wygodne, miękkie i odizolowane, od podłoża. Co sprawia, że nie odczuwasz wpływu zimnej podłogi na twój kręgosłup. Ma to pozytywny wpływ na stan Twojego zdrowia i zdrowia Twoich bliskich, którzy będą siedzieli na tym fotelu.

Gdy marzyłam o nowym mieszkaniu wolnym od tradycyjnych ciężkich i niewygodnych mebli, krzeseł z twardymi oparciami, foteli od których ciągle boli kręgosłup. Nie wierzyłam, że są fotele które mogą odmienić moje mieszkanie i życie.Pufy

Ja po prostu chciałam mieć wygodne, nowoczesne meble na których będę mogła spokojnie wypoczywać, regenerować siły i pracować. Przekonało mnie to, że na fotelach i pufach wypełnionych granulatem polisterynowym będę mogła wygodnie siedzieć podczas pracy i zarazem leżeć, relaksując się słuchając muzyki bądź oglądać ulubiony film.

Wszystkie takie pufki i fotele dają niesamowite odprężenie podczas siedzenia czy leżenia, przynosząc ulgę dla Twojego kręgosłupa dzięki możliwości dopasowania każdego fotela do swojego kształtu ciała.

Dzięki meblom takim jak te można dowolnie kreować przestrzeń. Pufy świetnie prezentują się zarówno pojedynczo, jak i w rozmaitych kolorystycznych układach. Wszystko zależy od naszej fantazji.

Możemy wybierać spośród całej gamy kolorów i materiałów, do wyboru mamy także różne kształty.

Pufy Dmuchana pufa Kolorowe pufy Uniwersalne pufy Pufki Pufa - piłka Nowoczesne pufy Pufy modern Pufa